1985 DEVRESİ SOSYAL VE DAYANIŞMA DERNEĞİNE  HOŞ GELDİNİZ

DUYURU/WEB SİTEMİZ HK.
Sevgili devre arkadaşlarımız,
Derneğimize ait web sitesi (www.85liyiz.com) tesis edilirken bazı bölümleri şifreli olacak, şifreli bölümlere de sadece web sitesine üye olanların girebilecekleri şekilde bir sistem kurulmuştu. Bu yılın başında yürürlüğe giren Kişisel Verileri Koruma (KVK) Kanunu da göz önüne alındığında, sistemin bu şekilde kurulmuş olmasının önemi daha iyi anlaşılmaktadır.
Web sitesine üyelik Dernek Ynt. Krl.nun onayı ile olmaktadır. Geçmiş dönemde üyelik için gerekli formu dolduran devre arkadaşlarımızın web üyelikleri, derneğe aktif üye olup olmadıklarına bakılmaksızın onaylanmıştır. 
KVK esasları ve şifreli bölümlerdeki bilgilerin, çoğunlukla, derneğimizin aktif üyelerini ilgilendiren hususlar olduğu göz önüne alınarak Web Üyeliğinin sadece Derneğimizin aktif üyelerine verilmesine karar verilmiştir.  
Derneğimizin aktif üyesi olmayıp WEB sitemize üye olan devre arkadaşlarımızın, dernek üyeliği için başvuruda bulunmalarını arzu ediyoruz. Başvuruda bulunmayan veya bu konuda irade beyanında bulunmayan arkadaşlarımızın web üyelikleri iptal yönünde değerlendirilecektir. 
Bilgilerinize sunarız.   
  
492 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın