1985 DEVRESİ SOSYAL VE DAYANIŞMA DERNEĞİNE  HOŞ GELDİNİZ

ÜYELİĞE DAVET
         Saygıdeğer Devre Arkadaşımız,
   1985 Devresi ailesinin kurumsal varlığı olarak 2011 yılında kurulan derneğimiz, kurulduğu ilk günden bugüne kadar, her geçen gün biraz daha büyüyerek toplam 537 kişilik üye mevcuduna ulaşmıştır.
   1985 Devresi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (1985 Devresi SYDD)’nin amacı; devre arkadaşlarımız arasında güçlü ve alternatifli iletişim tesis ederek birlik ve beraberliğin artırılmasını sağlamak, mutlulukları paylaşarak çoğaltmak,  acıları paylaşarak azaltmak suretiyle herkese yalnız olmadığını, her zaman kocaman bir 85’li ailesinin yanında veya arkasında olduğunu hissettirmektir.
   Ayrıca Dernek Yönetimi olarak tiyatro, toplu yemek v.b. sosyal faaliyetlere ilave olarak yurt içi ve yurt dışı geziler icra etmekteyiz. Bu faaliyetleri toplu yapmak suretiyle; ucuza mal etmenin yanında, siz değerli devre arkadaşlarımızı yıllar sonra da olsa bir araya getirmek; eski günleri anmak, dostluk, sevgi, birlik/beraberlik bağlarını kuvvetlendirerek moral ve motivasyonu artırmaya gayret edioruz.
   85 Devresi SYDD yukarıda belirtilen faaliyetleri yaklaşık dokuz yıldır başarıyla yerine getirmiş ve getirmeye de devam etmektedir. Bu kapsamda bu zamana kadar hiçbir şahsi menfaat gözetmeksizin Dernek Yönetiminde görev alan arkadaşlarımıza da teşekkür etmeyi bir borç biliriz.
   Bizler, 85 Devresi SYDD Yönetim Kurulu Üyeleri olarak, bütün devre arkadaşlarımızı çok seviyoruz. Sizlere faydalı olabilmek maksadıyla çalışıyor ve çalışmaya da devam edeceğiz. Bizler bütün devre arkadaşlarımıza eşit mesafedeyiz ve tüm devre arkadaşlarımızı 85 Devresi SYDD çatısı altında görmeyi arzu ediyoruz.
   Sonuç olarak; değerli arkadaşımız sizin 85 Devresi SYDD’ne üye olamamanız sebebiyle kendimizi eksik hissediyoruz. Sizi, Derneğimizin aktif üyesi olarak aramızda görmekten son derece mutlu olacağız.
   Sevgi ve Saygılarımızla                                                      1985 SYDD Yönetim Kurulu
İ L E T İ Ş İ M :
Sabit Telefon : 0 312 4251985
Cep Telefonu : 0 530 4030085
ADRES : Maltepe Mah. Özveren Cd. Yayla Sk. No:4/13 Çankaya / ANKARA
  
211 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın