1985 DEVRESİ SOSYAL VE DAYANIŞMA DERNEĞİNE  HOŞ GELDİNİZ

Üye Girişi       Ara        Yaz 

« « « « « « « • » » » » » » »
BALKAN TURU RAPORU


Ana Sayfa


Balkan Turu; her ne kadar iki yıl önce planlanmış bir gezi olsa da Covid-19 salgını nedeniyle ancak bu yıl yapılabilmiştir. Tura katılım iki yıl öncesinden kalan arkadaşlarımız ve yeni başvurularla birlikte 60 kişiyi bulmasına karşın en son durumda 28 katılımcıyla gerçekleştirilmiştir.

Daha öncesinde de birçok kez geziler düzenlememizde derneğimize önem veren, yardımlarını esirgemeyip ne istediysek yapmaya çalışan tur şirketi (
PRESENT TOUR), bu turu da en iyi şekilde organize ederek gerçekleştirmiştir.

Tura katılan arkadaşlarımızdan bazılarının doğrudan Jülide hanımı arayarak teşekkür ettikleri bana iletilmiştir. Bu, çok sevindirici ve karşı tarafı da onurlandırıcı bir hareket tarzı olarak değerlendirilmiştir.

Tur programı için üzerinde çok çalışılmıştır. Katılanların memnuniyetleri başta 85 SYDD, bana (Erdem TEMEL) ve Gezi Komitesi Başkanı Orbay AVŞAR’a ve Present Tour yetkilisi Jülide hanıma bildirilmiştir.

Present Tour; 40 kişilik grup için fiyat belirleyerek indirimler yapmıştı. Katılım sayısı düşük olunca, büyük bir özveri ile Present Tour turu yapmak için ilave para istememiştir. Sonuçta 28 kişi olduğunda, indirimler için kendisiyle pek çok pazarlık yapan kişi olarak ben kendi adıma kendilerine teşekkürlerimi bildirdim.

Tur memnuniyeti çok yüksek olmuştur. Balkan turunun herkese bir şeyler kattığını, arkadaşlarla birlikte gezmenin, sohbetin ve özlemin giderildiği bir tur olmanın yanında bilgi ve kültür adına kişiye çok şey kattığını tüm katılımcılar beyan etmişlerdir. 

Yaşar ALADAĞ ve Alican TÜRK kardeşlerimiz; bol bol not tutup, rehbere sorular yönelterek ve bazı noktalarda rehberin anlattıklarına yararlı ilaveler yaparak hepimize çok güzel diyaloglara sahne olan bir geziyi yaşatmışlardır.

Present Tour tarafından bizlere Balkan gezisi için çok donanımlı ve bilgili bir rehberin görevlendirilmiş olması takdire şayandır. Bir tur rehberi olarak tüm arkadaşlarımızdan tam not almıştır.


   

Geziye Katılan arkadaşlarımız;
Orbay AVŞAR (85 SYDD Gezi Komitesi Bşk.), F.Gül AVŞAR (Eşi)
H. Erdem TEMEL(85 SYDD Gezi koordinatörü), Aysun SEVİNÇ TEMEL (Eşi)
 Ahmet Erzin YÜREKLİER, Suzan YÜREKLİER (Eşi)
Alican TÜRK, Emel TÜRK (Eşi)
Abdülkadir ŞENER, Nurcan ŞENER (Eşi)
Birol KAHRAMAN, Saadet KAHRAMAN (Eşi)
Burhan KAHRAMAN, Aysel KAHRAMAN (Eşi)
Hasan Cihan ÇOLAK, Merve ÇOLAK (Kızı)
Mehmet KARTAL,Emine KARTAL (Eşi)
Mümtaz BATIR, Sevilay BATIR (Eşi)
Yaşar ALADAĞ, Figen ALADAĞ (Eşi)

Asker Olmayan Dostlar/Arkadaşlar;
Hüseyin Tarkan ERİŞ, Aynur ERİŞ (Eşi)
Murat GÜNDÜZ,Ebru GÜNDÜZ (Eşi)
Levent AKÇAY, Ebru AKÇAY (Eşi)

HAVA DURUMU (Gitmeden Önce)HAZIRLIK AŞAMASI…

MESAJLARBir Başka Etkinlikte Görüşmek Üzere...

Ana Sayfa


  
38 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın